top of page

Cześć!

Witam Cię serdecznie na pierwszej polskiej stronie poświęconej Human Design, na której zupełnie bezpłatnie możesz stworzyć i pobrać swój wykres Human Design PO POLSKU i w ciągu kilku sekund dowiedzieć się, jakim jesteś Typem energetycznym, jaki masz profil i wiele, wiele więcej! Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej, a mój KALKULATOR Human Design zrobi robotę za Ciebie! 

Pobierz swój wykres Human Design:

suche rośliny

Naucz się czytać wykresy Human Design,
Przyjdź na trzydniowe szkolenie online!

Co miesiąc organizuję 3-dniowe szkolenie z czytania wykresów Human Design

Zapraszam Cię na 3 dni z Human Design

- intensywne transformacyjne szkolenie  - od podstaw do inkarnacji!

Czeka Cię 20 godzin nauki i doświadczania Human Design, na żywo na zoomie w dwóch modułach. W mega kameralnej grupie (max. 5 uczestników!)

 

Co dostajesz w pakiecie?

- 20h wykładów i warsztatów, w trakcie których nauczysz się teorii i od razu poznasz jej użycie w praktyce (interpretacja wykresów uczestników na żywo)

2x 50-stronicowy podręcznik, napakowany konkretami - twoja baza wiedzy do późniejszego wykorzystania w pracy ze swoim wykresem i interpretacji wykresów krewnych i znajomych:)

Jeżeli chcesz nauczyć się czytać wykresy Human Design od praktyka, który zrobił już setki odczytów, chcesz ZROZUMIEĆ SIEBIE, zrozumieć ludzi wokół siebie, pchnąć do przodu swoje życie i karierę - zapraszam Cię serdecznie.

 

Jest to również pierwsza część cyklu certyfikacyjnego. Każdy, kto ukończy to szkolenie może później uczestniczyć co miesiąc w seminariach praktycznych. Po udziale w 6 takich seminariach przyznaję CERTYFIKAT!

Jak będzie wyglądało to trzydniowe szkolenie?

Spotykamy się na zoomie na żywo. Pracujemy na wykresach uczestników i ich rodzin. Wszystkie sesje są nagrywane i dostępne WYŁĄCZNIE dla uczestników danej edycji!

PROGRAM SZKOLENIA:

DZIEŃ 1 - 4h - typy energetyczne, strategie, motywy zgodne i niezgodne

DZIEŃ 2 - 8h - profile, autorytety, linie i-ching, centra energetyczne, zmienne

DZIEŃ 3 - 8h - bramki, kanały, obiegi, krzyże inkarnacyjne

Jeżeli lubisz uczyć się intensywnie i chcesz szybko wdrożyć wiedzę w życie

- ten kurs jest dla Ciebie!

(A jeżeli wolisz wolniejsze tempo - skorzystaj z ebooków i masterclass, które będę odpalała w tym roku regularnie:)

PONIŻEJ znajdziesz linki do edycji tego szkolenia, na które mam jeszcze wolne miejsca:

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, ale nie pasuje Ci żadna z powyższych dat - napisz do mnie na priv - w miarę zapotrzebowania uruchamiam dodatkowe grupy!

Poznaj siebie dzięki Human Design - pracuj ze mną indywidualnie!

LOGO HD.org.pl (175 x 80 px) by ali.png

2-godzinna konsultacja indywidualna

Odczyt Twojego wykresu
Human Design!

Umów się ze mną na spotkanie tete-a-tete na zoomie - 2 godziny tylko dla Ciebie, w trakcie których dowiesz się, jakie masz supermoce i naturalne strategie, które możesz wykorzystać, żeby żyć pełnią życia i rozwijać swój biznes /karierę w kierunku, który Ci faktycznie odpowiada, budując na swoich mocnych stronach!

Dlaczego wybrałam Human Design?

Przecież jestem #Alinazlinkedina i zajmuję się strategiami marketingowymi i szkolę z Linkedina, no nie?

No tak:)

Ale najczęściej pracuję z osobami, którym pomagam stworzyć strategię komunikacji ich autentycznej marki osobistej w różnych kanałach (a na Linkedinie w szczególności;). A z tą autentycznością to jest tak, że im lepiej siebie znamy, tym lepiej nam jest ze sobą i łatwiej nam wyrazić, to co nam w duszy gra..

 

Human Design jest jednym z narzędzi, które pomaga mi w pracy z moimi klientami, a używam go od kiedy mi osobiście pomogło poznać siebie, zobaczyć wyraźnie, gdzie sama sobie wkładałam palce w szprychy (i prywatnie i zawodowo!) i pomóc innym zrozumieć, jak funkcjonuję..

HD dał mi słowa, ktorych potrzebowałam i poczucie, że nie jestem nienormalna (no, może trochę, ale to akurat w sobie lubię:))), tylko po prostu jestem skonstruowana w taki sposób, że niektóre standardy społeczne nijak się mają do moich potrzeb i wartości.

Chcesz przykładu? Proszę bardzo - mam tak, że jak spotykam się z drugim człowiekiem, to czuję, jakbym nie istniała, jakbym nie miała swoich potrzeb, skupiam się w całości na tej drugiej osobie (moi klienci wiedzą, o czym mówię;)), kiedyś myślałam, że coś jest ze mną nie tak.. A tu okazało się, ze w Human Designie jestem Typem Projektora - człowieka, który jest przewodnikiem dla innych, bo "widzi ich" - tak jak w Awatarze - tak naprawdę i do głębi.. no i co ja zrobię, tak mam.. więc skorzystaj z tego i umów się na Odczyt Human Design i poczuj tę moc:)))

Albo po prostu śledź mnie w socialmediach i karm się wiedzą, którą z radością i hurtowo dzielę się na co dzień!

Alina - Twój oddany Emocjonalny Projektor 4/6

  • LinkedIn - Czarny Krąg
bottom of page